Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Amsterdam
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Holandia. Praca BEZ WIEKÓWKI – aplikuj już teraz!

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Holandia. Praca BEZ WIEKÓWKI – aplikuj już teraz!
Amsterdam

Opis stanowiska

Szukasz ofert pracy, dzięki którym dobrze zarobisz bez względu na młody wiek? Zaczynając pracę z OTTO, możesz liczyć na równą stawkę dla wszystkich! Nie czekaj do ostatniej chwili – liczba miejsc jest ograniczona!
Znajdź nową pracę już teraz!
W naszej ofercie znajdziesz:
· pakowanie zamówień z markową odzieżą
· krojenie sałaty lub przygotowywanie świeżych zestawów lunchowych
· kompletowanie zamówień online w magazynach znanych supermarketów
· obsługa wózków widłowych
· montaż rowerów i wiele innych!
Gwarantujemy:
• atrakcyjne, konkurencyjne stawki BEZ WZGLĘDU NA WIEK!
• umowę o pracę tymczasową na krótki lub dłuższy okres – jak ci pasuje
• tanie zakwaterowanie i zorganizowane dojazdy do pracy
• ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• możliwość wyjazdu razem z rodziną lub znajomymi
• minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni w firmie, w której będziesz pracować
• dostęp do aplikacji MyOTTO z planem pracy i paskami wypłat
• pomoc w organizacji transportu do Holandii
• telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
• dostęp do kursów językowych oraz programów OTTO Rewards, Fit(at)OTTO czy Happy OTTO Wish
Chcesz poznać aktualne oferty? Aplikuj ;) https://careers-pl-ottoworkforce.icims.com/jobs/11372/login?iis=Job+portal&iisn=recrutepl
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.