Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Frankfurt nad Menem
    (Niemcy)

Praca na stanowisku ORDER PICKER/ FRANKFURT NAD MENEM

Frankfurt nad Menem

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

ORDER PICKER/ FRANKFURT NAD MENEM

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) dla niemieckiego klienta poszukuje pracowników magazynowych z artykułami spożywczymi.

Miejsce pracy: fRANKFURT NAD MENEM

Praca dla par, grup, singli

WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI!

Obowiązki:

  •          Proste prace na magazynie z artykułami spożywczymi w zależności od stanowiska.
  •          kompletowanie zamówień.
  •          praca ze skanerem.
  •          odbieranie i rozkładanie towaru.
  •          przygotowywanie produktów do realizacji zamówień.
  •          pakowanie.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  •          chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec/Monachium.
  •          nie wymagamy znajomości j. obcego.
  •          dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
  •          punktualność i rzetelność w pracy.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  •          umowę o pracę na czas określony : pełny etat.
  •          bezpośrednie zatrudnienie z niemieckim pracodawcą.
  •          stawka 12 euro/h brutto, dodatek za pracę w porze nocnej 25%,
  •          miesięcznie :1540 euro netto ( na rękę ) ok. 7100 PLN netto bez nadgodzin.
  •          BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE w pełni wyposażone  z dostępem do Internetu finansowane przez pracodawcę.
  •          szkolenie zakładowe oraz stała opieka na miejscu w języku polskim.
  •          zwrot kosztów dojazdu do pracy 97 euro miesięcznie.
  •          gwarancja godzin pracy: 40/tygodniowo ! + możliwość pracy w nadgodzinach.
  •          praca w systemie zmianowym  (zmiana ranna, popołudniowa, nocna) - zgodnie z grafikiem.
  •          opieka koordynatora w j. polskim.
  •          zameldowanie na terenie Niemiec.