Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Pracownik administracyjny język niemiecki

Pracownik administracyjny język niemiecki
Wrocław

Opis stanowiska

  • Obowiązki biurowo – administracyjne
  • Wprowadzanie danych do aplikacji
  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z klientami i kandydatami
  • Tworzenie zestawień
  • Przygotowywanie ofert pracy
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Obsługa komputera na poziomie zaawansowanym
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Elokwencja, otwartość
  • Rzetelność
  • Punktualność
  • Wyśmienita organizacja pracy

Oferujemy

OFERUJEMY:

  •   Umowę o pracę
  •   Zatrudnienie na pełny etat
  •   Ciekawe obowiązki
  •   Atrakcyjne wynagrodzenie
  •   Możliwość rozwoju i awansu
  •   Możliwość przyuczenia do zawodu specjalista ds. HR