Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Berlin
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Pracownik magazynu. Nawet 12,43 euro/h - DE

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Pracownik magazynu. Nawet 12,43 euro/h - DE
Berlin

Opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy za granicą? Sprawdź naszą najnowszą ofertę! Oprócz gwarancji godzin pracy otrzymasz super stawkę 12,43 euro/h! Sprawdź szczegóły.
O PRACY: Będziesz pracować na dwie zmiany: 06.15 – 14.15 i 14.15 – 22.15, Twoim zadaniem będzie
-Zbieranie zamówień ze skanerem ręcznym (w jęz. niemieckim).  W asortymencie znajdziesz ubrania, bieliznę, perfumy, buty itp. znanych marek
-Pakowanie towarów i przygotowywaniem do wysyłki
-Procesowanie zwrotów i kontrolą jakości produktów
Gwarantujemy:
- Atrakcyjną stawkę godzinową 12euro a już od października 12,43euro -Dodatki za nadgodziny (+25%), nocki (+25%), niedziele (+50%) i święta (+100%)
-Zorganizowane zakwaterowanie (12euro/dzień)
-Stabilną zatrudnienie u renomowanego pracodawcy
-Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
-Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
- Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
- Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
-Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
Wymagania:
-Może być wymagane prawo jazdy
Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj już teraz lub zadzwoń pod +48 12 21 33 102, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
Prosimy wysyłać CV na adres: mmega@ottoworkforce.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

Oferujemy

Wszystkich zainteresowanych