Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku KSIĘGOWA/KSIĘGOWY - KATOWICE

Katowice

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY - KATOWICE
Katowice

Opis stanowiska

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej / Księgowego. Nasza siedziba jest w Katowicach. Zatrudnimy pracownika, który lubi pracę z ludźmi, ma ogromne chęci do pracy i doświadczenie. Potrzebujemy osób, które są odpowiedzialne, uczciwe i świetnie zorganizowane. Jeśli stawiasz na ciągły rozwój i zdobywanie doświadczenia-dołącz do Naszego zespołu!

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Wykształcenie kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowość
  • Znajomości prawa podatkowego, zasad rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy – presja czasu, dokładność i rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, praca z klientami zewnętrznymi
  • Znajomość programu Comarch Optima – Mile widziane

Oferujemy

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie w wysokości: 2500 do 5300 zł netto/mc. ( wysokość wynagrodzenia zależna od stopnia doświadczenia )
  • Dostęp do dodatkowych benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie, dostęp do platformy językowej)
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych