Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Ostrów Wielkopolski
    (63-400)

Praca na stanowisku Pracownik Produkcji

Ostrów Wielkopolski

, Lavoro Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji

Opis stanowiska

Masz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz pracy?
Aplikuj do nas! Ciesz się umową o pracę, od pierwszego dnia!

Firma oferuje pracę w Ostrowie Wielkopolskim dla czujących się młodo, energicznych i chętnych do pracy osób.

Oferujemy stanowisko: Pracownik Produkcji.

Zakres obowiązków:
Dostarczanie komponentów na stanowiska pracy
Załadunek i rozładunek półproduktów
Współpraca z działem Jakości i Logistyki

Wymagania

Gotowość do podjęcia pracy
Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

Umowa o pracę
Atrakcyjny system premiowy