Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Głuchów
    (05-600)

Praca na stanowisku Praca na magazynie w Głuchowie nawet 4520 brutto + TRANSPORT I BONUSY

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Praca na magazynie w Głuchowie nawet 4520 brutto + TRANSPORT I BONUSY
Cała Polska

Opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia w Twojej okolicy? Pracuj w centrum logistycznym w Głuchowie, obsługującym znany sklep internetowy z odzieżą! Możesz zacząć już za kilka dni!

Zapewniamy DARMOWY TRANSPORT do pracy z: Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatowa, Opoczna, Sieradza, Pabianic, Koluszek, Radomska, Moszczenicy, Sulejowa – dopytaj o interesujący Cię rozkład jazdy.

Nie wymagamy doświadczenia, ponieważ w tej pracy nie ma nic skomplikowanego. Ale nie martw się – wszystkiego Cię nauczymy!

Dlaczego warto aplikować na to stanowisko? Otrzymasz:

- Pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością późniejszego bezpośredniego zatrudnienia

- Wynagrodzenie do 4520 zł brutto, na które składa się:

* wynagrodzenie zasadnicze 3530 zł brutto

* dodatek weekendowy - 70 zł za każdy dzień weekendowy (280 zł brutto)

* premia miesięczna (do 706 zł brutto) uzależniona od wyników Twojej pracy – jeżeli będziesz zaangażowany, nie będzie problemu z jej otrzymaniem!

- Pracę na pełen etat w systemie 2-zmianowym (5.45-14.00 i 13.45-22.00), 5 dni w tygodniu (w tym dwa weekendy pracujące w miesiącu za dwa dni wolne w tygodniu)

- Zatrudnienie w przyjaznym środowisku, wsparcie i pełne wdrożenie do pracy

- Możliwość rozwoju w strukturach firmy np. w postaci awansu.

Do Twoich zadań będzie należeć:

· Przyjmowanie i rozmieszczanie towaru w magazynie

· Pakowanie i przygotowywanie do wysyłki

· Kompletowanie zamówionych produktów i skanowanie ich kodów

· Sortowanie i kontrola jakości zwróconych towarów

· Wspomaganie działu przyjęć czy wysyłki

Oczekiwania:

· Nie wymagamy doświadczenia w pracy na magazynie;

· Oczekujemy chęci do pracy na dłuższy okres w systemie 2-zmianowym

· i zaangażowania w realizację standardów pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do jednej z naszych rekruterek lub wyślij nam swoje CV przez formularz kontaktowy.

Ewa +48 519 688 011

Aleksandra +48 797 185 994

Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 6059 5, NIP 526257736 4, Regon 1740881 9 , KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.