Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Tampere
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Operator Tokarki CNC

Tampere

, D&D Invest Group

Operator Tokarki CNC
Tampere

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Finlandia, TAMPERE
Forma pracy: Pełny etat
Umowa:Umowa o pracę
Liczba wakatów: 2

Obsługa i ustawianie Tokarek CNC. (MAZAK INTEGREX)
Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym.

Wymagania

Preferowana umiejętność programowania z pulpitu w Mazatrol lub Fanuc
Minimum 2-3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku operator CNC, programista CNC
Dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy

Możliwość regularnych zjazdów do Polski
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Pracę w wymiarze pelnego etatu zgodną z fińskim kodeksem pracy
Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE)
dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych).
28 dni płatnego urlopu,
Kontrakt długoterminowy
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii