Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Piekary Śląskie
    (41-940)

Praca na stanowisku Doradca Klienta ds. Technicznych

Piekary Śląskie

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Doradca Klienta ds. Technicznych

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy technicznej, będącej liderem na rynku lokalnym w swojej branży, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Piekar Śląskich

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych z aktualnymi i przyszłymi klientami firmy, głównie z terenu Polski,
  • Profesjonalne doradztwo produktowe w zakresie oferowanego asortymentu sprzedaży i usług,
  • Monitorowanie i analizowanie sytuacji rynkowej oraz inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na systematyczny wzrost sprzedaży,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
  • Realizację i nadzór nad budżetem sprzedaży,
  • Sporadyczne wyjazdy do klientów na teren Niemiec,
  • Współpracę i skuteczną komunikację z innymi działami firmy.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku sprzedażowym,
  • Dyspozycyjności i gotowości do odbywania sporadycznych podróży służbowych,
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji,
  • Dobrej znajomości MS Office,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej pozwalającej na profesjonalną obsługę klientów biznesowych.

    Mile widziane:
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne i satysfakcjonujące zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i prowizyjnej,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • Pracę w pozytywnej atmosferze w dynamicznym, pozytywnym zespole.