Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Garching
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Pracownik magazynu/od zaraz/ Monachium

Garching

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Pracownik magazynu/od zaraz/ Monachium
Garching

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) dla niemieckiego klienta poszukuje pracowników magazynowych z artykułami spożywczymi.

Miejsce pracy: Monachium

WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI!

Obowiązki:

  • Proste prace na magazynie z artykułami spożywczymi w zależności od stanowiska.
  • kompletowanie zamówień.
  • praca ze skanerem.
  • odbieranie i rozkładanie towaru.
  • przygotowywanie produktów do realizacji zamówień.
  • pakowanie.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec/Monachium.
  • nie wymagamy znajomości j. obcego.
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
  • punktualność i rzetelność w pracy

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę na czas określony : pełny etat.
  • bezpośrednie zatrudnienie z niemieckim pracodawcą.
  • stawka 12 euro/h brutto, dodatek za pracę w porze nocnej 25%,
  • miesięcznie :1500 euro netto ( na rękę )
  • BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE w pełni wyposażone  z dostępem do Internetu finansowane przez pracodawcę.
  • szkolenie zakładowe oraz stała opieka na miejscu w języku polskim.
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy 43,50 euro miesięcznie.
  • gwarancja godzin pracy: 40/tygodniowo ! + możliwość pracy w nadgodzinach.
  • praca w systemie zmianowym  (zmiana ranna, popołudniowa, nocna) - zgodnie z grafikiem.
  • opieka koordynatora w j. polskim.
  • zameldowanie na terenie Niemiec.