Branża

  • Sprzątanie i pomoc domowa

Lokalizacje

  • Neapol
    (Włochy)

Praca na stanowisku Opiekunka 15 miesięcznego chłopca w polskiej rodzinie w Neapolu

Opiekunka 15 miesięcznego chłopca w polskiej rodzinie w Neapolu
Neapol

Opis stanowiska

  • Opieka nad 15 miesięcznym chłopcem
  • Przygotowywanie drobnych posiłków typu kaszka, odgrzanie ciepłego posiłku
  • Wspólne zabawy, spacery, inne aktywności
  • Utrzymywanie pokoju dziecka w porządku
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi poparte referencjami
  • Wykształcenie pedagogiczne lub podobne mile widziane
  • Miła aparycja
  • Spokojne, radosne usposobienie
  • Kreatywność, empatia
  • Prawo jazdy warunek konieczny
  • Gotowość do podjęcia pracy w ww. terminie
  • Znajomość języka obcego nie jest wymagania

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na bazie umowy zlecenia wstępnie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia (istnieje możliwość, że miejsce zamieszkania rodziny będzie w innym kraju).
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie minimum 3000 Euro na rękę / miesiąc
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę w osobnym mieszkaniu przy domu rodziny - darmowe
  • Darmowe wyżywienie (rodzina zatrudnia osobę przygotowującą posiłki)
  • Własny samochód do dyspozycji, opłacone paliwo
  • Miłą, rodzinną atmosferę