Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci

Opole

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci
Opole

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy dystrybucyjnej, działającej w branży spożywczej, mająca ugruntowaną pozycję na rynku, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy na teren województwa dolnośląskiego osoby na stanowisko:

Miejscepracy: woj. dolnośląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę powierzonych klientów kanału nowoczesnego,
  • Realizację celów sprzedażowych,
  • Współpracę z obecnymi klientami firmy oraz dbanie o relacje handlowe,
  • Raportowanie wyników podejmowanych działań,
  • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (Przedstawiciela Handlowego lub Merchandisera na rynku nowoczesnym),
  • Umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami,
  • Determinacji w realizacji celów sprzedażowych,
  • Znajomości standardów merchandisingowych,
  • Odpowiedzialności i samodzielności,
  • Profesjonalnych umiejętności komunikacji z klientem,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, samochód),
  • Możliwość pracy z silnymi i rozpoznawalnymi markami,
  • Wysoka podstawę oraz atrakcyjny system premiowy,
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę pracy, możliwości rozwoju zawodowego, w tym awansu.