Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Specjalista ds. handlowych

Gdynia

, Adore Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług z dziedziny HR. Realizujemy procesy rekrutacji pracowników, oceny personelu i doradztwa zawodowego. Rozumiemy, że istotą rekrutacji jest zainteresowanie pewnej liczby ludzi o szczególnych kwalifikacjach podjęciem pracy w danej organizacji, oraz wytworzenie pozytywnych postaw i chęci zatrudnienia. Tak też postępujemy. Kandydaci, z którymi się spotykamy, to też nasi klienci. Naszą największą nagrodą jest satysfakcja i sukces kandydatów, zatrudnionych po naszej rekomendacji.

Specjalista ds. handlowych
Gdynia

Opis stanowiska

Dla prężenie rozwijającej się spółki, wysoce cenionej na rynku, będącej jedną z czołowych dystrybutorów wyrobów hutniczych, której portfolio klientów jest wzbogacone o największe budowlane koncerny działające w Polsce, poszukujemy Specjalisty ds. handlowych.

 Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie stałych relacji z klientami
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych, organizowanie i prowadzenie spotkań handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych
  • Analizowanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań
  • Przygotowywanie bieżących ofert i przetargów oraz ich aktualizacja
  • Ścisła współpraca z działami realizacji, w celu zapewnienia należytej obsługi nowo pozyskanych klientów

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży asortymentu z branży konstrukcji stalowych/ spawalniczej/ maszynowej/ ogólnobudowlanej
  • Wykształcenie średnie bądź wyższe
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Wysokie kompetencje handlowe, a także wytrwałość w dążeniu do celu
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii uzależnionej od wyników
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon)
  • Możliwość sprawdzenia własnych możliwości w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szansę poszerzenia doświadczeń zawodowych