Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Asbach Bäumenheim
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Operator frezarki CNC darmowe zakwaterowanie

Operator frezarki CNC darmowe zakwaterowanie
Asbach Bäumenheim

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn CNC – frezarki, tokarki lub centrum obróbczego (w zależności od doświadczenia kandydata) frezarka  Heidenhain 430/530/640, tokarka Siemens 840D, Mazatrol  - produkcja jednostkowa
  • Przygotowanie maszyny do pracy
  • Zmiana wartości
  • Wymiana narzędzi
  • Kontrola jakości produkowanych elementów
  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Prace optymalizacyjne
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub ewentualnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Prawo jazdy, własny samochód mile widziane
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Ogólna wiedza techniczna
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Precyzja, dokładność, sumienność

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym z rzetelnym, sprawdzonym praco
  • Pracę w renomowanej firmie zatrudniającej ponad 500 osób
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatek 25% netto do stawki godzinowej za pracę w nocnej zmianie
  • Darmowe zakwaterowanie-  pokoje 1 osobowe z Wi-fi
  • Jednorazowa premia 100 Euro netto po przepracowaniu 4 tygodni oraz bon zakupowy po dojeździe – 40 Euro
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę  medyczną także w trakcie  pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.