Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Lokeren
    (Belgia)

Praca na stanowisku Operator maszyn produkcyjnych

Lokeren

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Operator maszyn produkcyjnych
Lokeren

Opis stanowiska

- kontrola jakości
- drobne naprawy maszyn

- dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

- znajomość j. angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- własne zakwaterowanie w okolicach Lokeren

- własny dojazd do pracy

- motywacja i chęć do pracy

- odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy

- możliwość długoterminowego, stabilnego zatrudnienia,

- stawka €17,20 brutto/h + dodatek zmianowy

- praca w systemie dwuzmianowym (5:30 – 13:15 | 05:00 – 13:15 | 13:15 -21:00 | 13:15 – 21:30 | 07:00 – 16:00)

- belgijska umowa