Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kostrzyn nad Odrą
    (66-470)

Praca na stanowisku KIEROWNIK PRODUKCJI

Kostrzyn nad Odrą

, Idea HR Doradztwo Personalne

KIEROWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta z branży konstrukcji stalowych w Kostrzynie nad Odrą poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

• organizowanie, nadzorowanie, koordynowanie i kontrola pracy podległego zespołu w celu zagwarantowania realizacji planu produkcji
• analiza procesów produkcji i ich organizacja pod kątem realizacji założonych celów: jakościowych, wydajnościowych, budżetowych
• przygotowanie planów produkcyjnych i kontrola ich realizacji
• zapewnienie wysokiej jakości produkcji, nadzór nad prowadzeniem dokumentacji
• nadzór nad produkcją w celu zapewnienia zgodności produktów z normami technicznymi i jakościowymi oraz wymaganiami prawnymi
• współpraca z zarządem oraz z innymi działami firmy, sporządzanie raportów
• odpowiedzialność za zachowanie przepisów BHP oraz ochrony środowiska
• motywowanie podległych pracowników, kształtowanie ich postaw, pomoc w rekrutacji
• monitorowanie materiałów i komponentów do produkcji, planowanie i kontrola zapasów surowców

Wymagania

Oczekiwania:

• wyksztalcenie techniczne (w zakresie obróbki metali, konstrukcji stalowych, inżynierii produkcji)
• kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej z branży metalowej
• doświadczenie w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi
• znajomość procesów produkcyjnych, technologii stosowanych przy obróbce metali oraz obowiązujących norm
• doświadczenie w optymalizacji procesów produkcji
• zdolności kierownicze i interpersonalne
• przedsiębiorczość, umiejętności techniczne i analityczne
• umiejętność ustalania priorytetów oraz organizacji pracy własnej i zespołu
• wysoka etyka zawodowa
• znajomość języka niemieckiego – dobra w mowie oraz w piśmie
• znajomość obsługi programów z pakietu MS Office

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia umiejętności
• stanowisko z szerokim zakresem decyzyjności
• kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy, merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
• praca w międzynarodowym środowisku