Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, które wsparłaby nasze działania na stanowisku:

Miejscepracy: Katowice

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wdrażanie efektywnej strategii rozwoju usług firmy,
  • Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz budowanie nowych relacji w branży,
  • Rozwój nowych kanałów sprzedaży usług Agencji,
  • Przygotowywanie ofert zgodnie z potrzebami Klienta i interesami firmy,
  • Udział w spotkaniach branżowych i stały monitoring rynku,
  • Działania wspierające EB firmy i budowanie mocnej pozycji w branży HR i outsourcingu,
  • Raportowanie działań i wyników.

Od kandydatów na to stanowisko wymagamy:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku bądź pokrewnym - w zakresie sprzedaży B2B,
  • Doskonałych umiejętności komunikacji, budowania realizacji z Klientem, jak i negocjacji,
  • Samodzielności w działaniu, elastyczności i umiejętności planowania  krótkoterminowych, jak i długofalowych zadań i celów,
  • Kreatywności w zakresie generowania nowych pomysłów dotyczących rozwoju rynku, jak i umiejętności reagowania na potrzeby Klienta i rynku,
  • Umiejętności przekazywania i wymiany informacji oraz współpracy z  zespołem realizującym projekty.
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację w mowie i w piśmie,
  • Otwartości do pracy mobilnej (prawo jazdy kat B) – udziału w targach i spotkaniach biznesowych z Klientami na terenie całej Polski,
  • Zaangażowania, kreatywności i uczciwości w realizacji bieżących zadań.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej w zależności od preferencji kandydata,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujące premie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Wsparcie i zaufanie przełożonego otwartego na realizację odważnych pomysłów,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Realny wpływ na decyzje, realizację pomysłów, planów i rozwój firmy,
  • Komfortowe miejsce pracy w centrum Katowic lub pracę zdalną – w zależności od potrzeby,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Kafeteryjny pakiet benefitów (opieka medyczna, bezpłatna nauka języków obcych w godzinach pracy, dostęp do językowej platformy e-learningowej, MultiSport, spotkania okolicznościowe),
  • Pracę w zgranym zespole, w atmosferze wsparcia i współpracy.