Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. kontroli jakości

Szczecin

, LSJ HR Group

Specjalista ds. kontroli jakości
Szczecin

Opis stanowiska

Szanowni Państwo,

Dla naszego klienta – firmy z lokalizacją w Szczecinie, działającej w branży produkcji konstrukcji stalowych (m.in. dla branży energetycznej oraz oil&gas), poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

Zakres obowiązków:

− Sporządzanie planów, nadzór nad badaniami w zakresie kontroli jakości wytwarzanych konstrukcji
− Kontrola jakości poszczególnych elementów (wymiary, jakość wykonanych spoin)
− Nadzór jakościowy nad pracami montażowymi
− Raportowanie wyników swojej pracy
− Odpowiedzialność za przygotowywanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji (m.in. certyfikaty spawalnicze, karty pomiarów, raporty z badań nieniszczących)

Wymagania

Wymagania:

− Uprawnienia VT 2
− Doświadczenie zawodowe na stanowisku Inspektora/Kontrolera Jakości
− Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe)
− Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

− Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z kapitałem zagranicznym, działającej m.in. w branży offshore
− Atrakcyjne wynagrodzenie
− Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwości rozwoju

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

LSJ HR Group, lic. 4440