Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Bytom
    (41-900)

Praca na stanowisku .NET (C#) Developer

Bytom

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

.NET (C#) Developer
Bytom

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje na sprecyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta –dynamicznie rozwijającej się firmy informatycznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Bytomia, śląskie

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie i rozwój specjalistycznych aplikacji dedykowanych na potrzeby przemysłu na platformie .NET (C#),
  • Wdrażanie oprogramowania u klientów,
  • Pracę w zespole SCRUMowym.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości C#,
  • Znajomości zapytań LINQ i Entity Framework,
  • Znajomości WPF i MVVM,
  • Znajomości SQL.

Mile widziane:

  • WCF, Web API, REST,
  • DevExpress,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Elastyczną formę pracy (hybrydowa/zdalna),
  • Realizację ciekawych projektów w najnowszych technologiach Microsoft i Google,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o mocnej pozycji na rynku,
  • Rozwój oprogramowania w metodologii Scrum,
  • Multikarnet sportowy i wiele innych benefitów dostępnych w firmie,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • Urozmaicony zakres realizowanych zadań z wykorzystaniem najnowszych technologii.