Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Piekary Śląskie
    (41-940)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Księgowych

Piekary Śląskie

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Młodszy Specjalista ds. Księgowych

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przyjmowanie korespondencji i weryfikowanie jej poprawności,
  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowości elektronicznej,
  • Księgowanie zbiorcze obrotów magazynowych oraz weryfikacja stanów magazynowych z kontami księgowymi,
  • Księgowanie faktur sprzedaży i zakupu, raportów kasowych, rozliczanie kompensat,
  • Przygotowanie deklaracji JPK oraz VAT-UE,
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS,
  • Uczestnictwo w sporządzaniu sprawozdania finansowego,
  • Współpracę z bankami, kancelarią prawną, ubezpieczycielami, leasingodawcami,
  • Przygotowanie sprawozdania rocznego z zakresu ochrony środowiska,
  • Obsługa platformy Syntesys, Viatoll oraz TollCollect.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości,
  • Znajomości przepisów podatkowych oraz przepisów Ustawy o Rachunkowości,
  • Znajomości pakietu Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • Znajomość CDN Optima będzie dodatkowym atutem,
  • Samodzielności w realizacji zadań,
  • Sumienności, dokładności oraz terminowości,
  • Umiejętności współpracy, zaangażowania oraz motywacji do pracy.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Przyjemną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wsparcie i gruntowne wdrożenie w zakres obowiązków.