Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Oława
    (55-200)

Praca na stanowisku Inżynier Jakości

Oława

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Inżynier Jakości
Oława

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

DlanaszegoKlienta– międzynarodowej firmy działającej w branży automotive, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Oława, woj. dolnośląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zapewnianie wymaganej jakości produktów,
  • Kontakt z dostawcami, w tym ich ocenę, weryfikację raportów oraz wystawianie reklamacji,
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych oraz udział w audytach zewnętrznych,
  • Monitorowanie jakości procesów produkcyjnych oraz inicjowanie i kontrolowanie działań korygujących,
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • Przygotowywanie i analizę wskaźników jakościowych,
  • Udział w przeglądach FMEA oraz prowadzenie MSA,
  • Kontakt z klientami, rozpatrywanie reklamacji oraz przygotowywanie raportów 8D,
  • Udział w nowych uruchomieniach.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive,
  • Znajomości metod i narzędzi jakościowych,
  • Znajomości normy IATF 16949,
  • Znajomości rysunku technicznego, PFMEA i Control Plan,
  • Znajomości dokumentacji PPAP,
  • Znajomości zasad SPC,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • Uprawnień Audytora wewnętrznego lub Audytora IATF, co będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka obcego, dofinasowanie wypoczynku),
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę pracy.