Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Księgowa/Księgowy

Katowice

, SMART-HR
278 dni do końca

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Księgowa/Księgowy
Katowice

Opis stanowiska

SMART – HR jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy specjalizującej się w usługach outsourcingu księgowości, zarządzaniem międzynarodowymi przedsiębiorstwami oraz usługach kadrowych i płacowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice (centrum)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych klientów spółki, w tym:

  • Księgowanie dokumentów finansowych w KH,
  • Przygotowywanie deklaracji VAT i CIT,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym RZiS oraz bilansów), sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS,
  • Wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu,
  • Udzielanie porad i doradzanie klientom spółki w zakresie finansowo-księgowym.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego (rachunkowość lub pokrewne),
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku księgowego lub samodzielnego księgowego,
  • Umiejętności samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • Znajomości systemu Enova365,
  • Dobrej znajomości pakietu Office,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, terminowości, sumienności oraz zaangażowania.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z nastawieniem na długoletnią współpracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość pracy zdalnej, owoce, spotkania integracyjne, kawa / herbata, napoje, paczki świąteczne, świętowanie urodzin, inicjatywy dobroczynne),
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Pracę we wspierającym się zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z największymi podmiotami z różnych branż;
  • Przyjazną atmosferę pracy.