Branża

  • Doradztwo / Konsulting

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Konsultant - Rekruter z j. angielskim

Katowice

, Eurokadra S.A.
49 dni do końca

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Konsultant - Rekruter z j. angielskim
Katowice

Opis stanowiska

  • obsługa telefonia i procesowa leadów od osób anglojęzycznych poszukujących pracy w Polsce,

  • pomoc i wsparcie przy zatrudnieniu Kandydatów anglojęzycznych;

  • tworzenie bazy danych Kandydatów;

  • przygotowywanie raportów i zestawień z powadzonych projektów;

  • nawiązywanie pozytywnych relacje z ludźmi po drugiej stronie słuchawki;

  • obsługa infolinii rekrutacyjnej;

  • będziesz pracować na kilku prostych projektach. Na nudę nie będziesz narzekać :)

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka Angielskiego min. B2 . Hindiszinglisz mile widziany :)

  • zdolność do samodzielnego realizowania uzgodnionych celów, w tym do podejmowania niezbędnych decyzji. Dostaniesz u nas dużą swobodę pracy, wpływa na rozwój działu. Na cotygodniowych burzach mózgów będziemy dyskutować :)

  • komunikatywność, kreatywność i pozytywne nastawienie do pracy.  Bez tego ani rusz. Pozytywnie ma być! ;)

  • nie wymagamy doświadczenia, a jedynie chęci do pracy i zaangażowania :) Wszystkiego innego Cię nauczymy :)

Mile widziane:

  • znasz inne języki? Aplikuj! :) Znajdziemy coś dla Ciebie :)

Oferujemy

  • umowa zlecenie lub B2B ( tak, wiemy, nie każdego taka forma interesuje, ale dajmy sobie szansę, przetestujmy się wzajemnie, bo na żadną formę współpracy się nie zamykamy ;)

  • system prowizyjny, niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, uśmiech na codzień),

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00. A jak nie masz co robić w weekend a kasa bądź wolne w tygodniu by się przydało - wpadaj do pracy ;) A co tam! ;)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, żebyś nie musiał/a stać od 5-tej w przychodni do rejestracji.

  • możliwość rozwoju i poszerzenia bądź zdobycia doświadczenia w HR. Czyli to co lubimy najbardziej! :)

  • dla najlepszych, możliwość awansu i zwiększenia stawki godzinowej. Bo jeśli się starasz, to i hajs większy się należy. To naturalne i my to rozumiemy w przeciwieństwie do konkurencji :)

  • najlepszego szefa i szefową na świecie :) Tu nas nie da się przebić ;)