Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Doradca Techniczno-Handlowy
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR – jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta– międzynarodowej firmy zajmującej się zaopatrzeniem biur, magazynów oraz warsztatów, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy na teren małopolsko-śląski osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo małopolskie i śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Doradztwo techniczno-handlowe w obszarze oferowanych przez firmę produktów,
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami,
  • Realizację wyznaczonych planów i celów sprzedażowych, zgodnie z polityką firmy,
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Przygotowywanie umów i koordynację realizacji zamówień,
  • Bieżące raportowanie,
  • Wykonywanie innych zleconych zadań związanych z obszarem sprzedażowym i obsługą klientów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Przynajmniej rocznego doświadczenia w prowadzeniu działań sprzedażowych B2B, w branży technicznej,
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji,
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami,
  • Dyspozycyjności i gotowości do odbywania podróży służbowych,
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację,
  • Dobrej znajomości MS Office,
  • Umiejętności analitycznych,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Mile widziane - wymagania dodatkowe, nieobowiązkowe:

  • Doświadczenie i znajomość branży zaopatrzenia biur, magazynów,
  • Doświadczenie w budowaniu swojego portfolio klientów od podstaw.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System premiowy,
  • Praca w systemie Home office,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
  • Bogaty pakiet socjalny.