Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Wałbrzych
    (58-300)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji - praca w Wałbrzychu od już

Wałbrzych

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Pracownik produkcji - praca w Wałbrzychu od już
Wałbrzych

Opis stanowiska

  • praca w systemie trzyzmianowym po 8h

  • praca przy obsłudze maszyn i urządzeń w branży Automotive

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w branży Automotive

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie

  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy

  • wynagrodzenie w wysokości 3700zł brutto

  • 400zł brutto premii

  • dopłata do dojazdów do pracy (dla każdego pracownika) – 360zł brutto

  • kwota 250 zł na karcie do wykorzystania w automatach lub kantynie

  • dodatek do napojów 25 zł

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku