Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Strzelin
    (57-100)

Praca na stanowisku Narzędziowiec form wtryskowych praca w ok. Strzelina

Narzędziowiec form wtryskowych praca w ok. Strzelina
Strzelin

Opis stanowiska

  • Kontrola techniczna form: przeprowadzanie bieżących napraw, konserwacji i zapewnienie ciągłości dostępności form wtryskowych
  • Obsługa maszyn wtryskowych
  • Ustawianie maszyn wtryskowych
  • Usuwanie usterek, naprawa maszyn
  • Wymiana narzędzi, zarządzanie częściami zamiennymi
  • Modyfikacje i usprawnianie form

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy jako ustawiacz maszyn wtryskowych lub narzędziowiec form wtryskowych
  • Znajomość procesu wtrysku
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec (na początku zatrudnienia)
  • Brak równoległego zatrudnienia w innych firmach

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • Obsługa maszyn skrawających, znajomość procesów skrawania
  • Umiejętność spawania MIG, MAG, TIG, spawanie laserowe
  • Umiejętności ślusarskie
  • Uprawnienia SEP E1
  • Uprawnienia na obsługę suwnic

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w renomowanej firmie z siedzibą w Niemczech specjalizującej się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie 2 lub 3-zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji oraz umiejętności
  • Wyjazdy szkoleniowe do Niemiec przez pierwszy rok zatrudnienia (koszt dojazdu i noclegu pokrywa pracodawca)
  • Pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego