Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Starszy Konsultant ds. dotacji i ulg podatkowych

Warszawa

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Starszy Konsultant ds. dotacji i ulg podatkowych
Warszawa

Opis stanowiska

SMART – HR jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – lidera w branży doradztwa podatkowego i finansowego spoza Big4, obsługującego firmy krajowe i międzynarodowe, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa LUB Katowice

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Doradztwo klienta biznesowego w zakresie możliwości obniżenia kosztów inwestycji i rozwoju firmy poprzez dofinansowanie działalności w ramach dotacji ze źródeł zewnętrznych bądź poprzez ulgi podatkowe,
  • Zmapowanie bieżącej działalności firmy i planowanych przedsięwzięć w celu określenia możliwości skorzystania ze wsparcia finansowego,
  • Bezpośrednia współpraca z Klientem (spotkania/ konsultacje) i wsparcie merytoryczne w projekcie,
  • Doradztwo, bieżące wsparcie i działania operacyjne w zakresie kompletowania odpowiednich dokumentów,
  • Współpraca i kontakt z instytucjami zewn. w ramach realizacji projektu,
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3–letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze GIA, w firmie doradczej lub konsultingowej,
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Prawo, Ekonomia, Finanse bądź pokrewne),
  • Praktycznej znajomości przepisów oraz kryteriów formalnych i merytorycznych dotyczących obszaru GIA (ang. Grants and Incentives Advisory),
  • Wysokich standardów w zakresie obsługi klienta,
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów podatkowych,
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office, w tym Excela,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2) umożliwiającej komunikację w zakresie słownictwa branżowego – warunek konieczny,
  • Rzetelności, bardzo dobrej organizacji pracy oraz wysokich umiejętności analitycznych,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w Big4,
  • Uprawnienia Doradcy Podatkowego potwierdzone wpisem na listę KIDP.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Otwartą drogę realnego awansu - w kierunku Managera bądź Eksperta,
  • Umowę o pracę, ale w szczególnych wypadkach - nie wykluczamy również B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie medyczne, Multisport, ubezpieczenie na życie itd.),
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń zarówno zewn. jak i wewn.,
  • Wsparcie i dofinansowanie egzaminu na Doradcę Podatkowego (w tym 10 dni płatnego urlopu),
  • Stały transfer wiedzy wsparcie Managerów i Partnerów,
  • Miłą atmosferę w firmie szanującej work-life balance,
  • Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu (zdalny tryb pracy – do rozważenia),
  • Pracę w środowisku pracy sprzyjającej partnerskim relacjom, rozwojowi, szanowaniu różnorodności i otwartej komunikacji.