Branża

  • Kontrola jakości

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Frankfurt, Stuttgart
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Kontroler Jakości

Frankfurt, Stuttgart

, Exact Systems

Opis działalności firmy

JESTEŚMY LIDEREM RYNKU USŁUG KONTROLI I NAPRAWY KOMPONENTÓW DLA PRZESMYSŁU MOTORYZACYJNEGO. PRACUJEMY DLA CZOŁOWYCH PRODUCENTÓW RYNKU MOTORYZACYJNEGO W POLSCE,CZECHACH, SŁOWACJI, NIEMCZECH, ROSJI, WIELKIEJ BRYTANII, TURCJI ORAZ RUMUNII.

Kontroler Jakości

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na  stanowisku kontrolera jakości będzie odpowiedzialna za realizację zleceń kontroli, selekcji, naprawy lub sortowania komponentów zgodnie z przekazaną instrukcją od Koordynatora. Niektóre prace wymagają umiejętności posługiwania się suwmiarką, szczelinomierzem czy mikrometrem.

Wymagania

Od Kandydatów i Kandydatek ubiegających się o stanowisko Kontrolera jakości oczekujemy:

  • Wysokiej dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów na teren Niemiec

  • Znajomości j. niemieckiego na minimum komunikatywnym poziomie-warunek konieczny

  • Dokładności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań

  • Wysokich zdolności manualnych i dobrego wzroku

  • Umiejętności działania wg procedury

  • Odpowiedzialności, wysokiej motywacji do działania, punktualności

  • Znajomość technik pomiarowych i/lub rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów osobowych i możliwość wykorzystania pojazdu prywatnego do celów służbowych (za opłatą) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Naszym Kandydatom oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie i dobre warunki pracy - preferowane osoby zainteresowane współpracą długoterminową

  • Pracę w szybko rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobycia doświadczenia na terenie Klientów firmy (międzynarodowe korporacje będące liderami w swoich obszarach działania)

  • Pracę w zespole młodych ludzi nastawionych na rozwój

  • Dla najlepszych możliwość szybkiego awansu

    ROZPOCZNIJ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ JUŻ DZIŚ - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!