Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa (Mokotów)
    (02-677)

Praca na stanowisku Konsultant ds. Sprzedaży

Warszawa (Mokotów)

, Studio Moderna Polska Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Studio Moderna Polska jest międzynarodową firmą i dystrybutorem wysokiej jakości produktów do domu i ogrodu. Posiada oddziały w 21 państwach Europy.

Konsultant ds. Sprzedaży

Opis stanowiska

  • Telefoniczna sprzedaż produktów własnych marek (Delimano, Dormeo) do istniejącej bazy Klientów;
  • Realizacja miesięcznych planów sprzedaży;
  • Budowa i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami firmy;

Wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej;
  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem;
  • Silnie rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętności pracy w zespole;
  • Wysokiej kultury osobistej i kreatywności;
  • Nastawienia na długotrwałą współpracę;
  • Dyspozycyjności minimum 120 h/miesiąc

Oferujemy

  • Pracę z gotowymi Bazami Klientów naszej firmy;
  • Kompleksowe wdrożenie pod okiem profesjonalnych trenerów;
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe oraz dla zainteresowanych dodatkowe szkolenia kompetencyjne;
  • Kącik Relaksu- abyś w komfortowych warunkach mógł/a odpocząć w trakcie przerwy w pracy;
  • Strzeżone miejsce na rower- cenimy aktywny i prozdrowotny tryb życia ;-)
  • Sięgające 50% rabaty na zakup produktów naszych marek;
  • Możliwość pracy na podstawie grafiku uwzgledniającego zadeklarowany przez Ciebie czas pracy (od poniedziałku do soboty).

Warunki zatrudnienia:

  • Elastyczną formę zatrudnienia- umowę zlecenie, a po okresie próbnym także możliwość zawarcia umowy o pracę- w zależności od Twoich preferencji.
  • Niezależnie od rodzaju umowy wynagrodzenie miesięczne składające się z:
  • Prywatną opiekę medyczną (Medicover);
  • Pakiety sportowe (Karta Multisport)
    • Podstawy za przepracowane godziny,
    • Dodatków za efektywność- do 20% wynagrodzenia podstawowego
    • Premii za realizację jasno określonych celów sprzedażowych - w zależności od Twoich wyników i stażu pracy możesz zarobić dodatkowo do 6000 zł