Branża

  • Marketing / Public Relations

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Kierownik Działu Marketingu

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Kierownik Działu Marketingu
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą prestiżowe projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – lidera w branży edukacyjnej, w związku z rozwojem organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Katowic

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie 6-osobowym działem marketingu, w tym delegowanie zadań, koordynacja projektów oraz planowanie i nadzór nad ich realizacją,
  • Opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej (ok. 70% offline i 30 % online), w tym planowanie budżetu,
  • Wsparcie działań handlowych i wizerunkowych, szczególnie w zakresie wprowadzenia na rynek nowych usług,
  • Raportowanie i analiza bieżących efektów, w celu reagowania na zmiany i poprawę efektywności kampanii,
  • Kompleksowa koordynacja działań marketingowych i PR-owych,
  • Wysoka dbałość o spójność przekazu i komunikację we wszystkich mediach (FB, LI, Instagram i Tik Tok) oraz sprawdzanie efektywności ich wykorzystania,
  • Stałe monitorowanie działań konkurencji i odpowiadanie na bieżące potrzeby rynku,
  • Ścisła współpraca z Klientem wewnętrznym oraz z innymi działami organizacji.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Marketing, PR, Filologia, Dziennikarstwo, Zarządzanie lub pokrewne),
  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (Lider, Kierownik lub Koordynator), ze szczególnym uwzględnianym samodzielnego planowania strategii marketingowych oraz zarządzania zespołem – warunek konieczny,
  • Doskonałej znajomość narzędzi i zagadnień z obszarów: Digital, Branding, Content Marketing, Marketing Automation, Social Media,
  • Doświadczenia w sektorze usług lub e-commerce,
  • Wiedzy z zakresu szeroko pojmowanego marketingu, aktualnych trendów i narzędzi marketingowych,
  • Praktycznej znajomości zasad lejka sprzedażowego oraz narzędzi analitycznych np. Google Analytics etc.
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w organizacji, dla której człowiek i współpraca są kluczem sukcesu,
  • Przyjazny onboarding i wsparcie zespołów i przełożonych na start,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym i okazjonalnymi bonusami,
  • Elastyczny system pracy, w tym możliwość hybrydy po okresie wdrożenia,
  • Realne możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji w oparciu o szkolenia zewnętrzne i edukację,
  • Nowoczesne narzędzia i przyjazne środowisko pracy,
  • Różnorodne dodatki pracownicze i bogaty pakiet dofinansowania m.in.: nauki i posiłków,
  • Dodatkowy pakiet korzyści: m.in. ubezpieczenie na życie i opieka zdrowotna.