Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Krzyki)
    (53-125)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku specjalista ds. księgowo-kadrowych

Wrocław (Wrocław-Krzyki)

, CEDRU Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

CEDRU Sp. z o.o. pomaga osobom i instytucjom uzyskać należne odszkodowania od firm ubezpieczeniowych. Podejmujemy się reprezentacji osób poszkodowanych przed Ubezpieczalniami i Sądami, prowadząc sprawy kompleksowo do zakończenia ich sukcesem.

specjalista ds. księgowo-kadrowych

Opis stanowiska

 Kancelaria Odszkodowawcza z siedzibą we Wrocławiu (okolice wieży ciśnień) poszukuje osoby na stanowisko specjalista ds. księgowo-kadrowych. Praca 2-3 razy w tygodniu w siedzibie firmy.

Wymagania

- Bieżące wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,

- W pełni samodzielne przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, RZIS)

- Samodzielne zamykanie miesiąca oraz sporządzanie deklaracji VAT i kalkulacji CIT

- Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników,

-Prowadzenie ewidencji i dokumentacji płacowej,

Oferujemy

  • Rozwój kompetencji zawodowych;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę