Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Komorniki
    (05-555)

Praca na stanowisku Magazynier

Komorniki

, Eurokadra S.A.
48 dni do końca

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Magazynier
Komorniki

Opis stanowiska

  • kompletowanie zamówień
  • poruszanie się po magazynie wózkiem widłowym
  • rozładunek i przyjmowanie dostaw
  • realizacja wysyłek
  • zgodna z instrukcją obsługa wózków widłowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej/magazynie (pracy fizycznej),
  • uprawnienia UDT (warunek konieczny)
  • efektywność i wydajność w działaniu
  • odpowiedzialność i dokładność
  • gotowość do pracy fizycznej
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (Praca na 2 lub 3 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00 + 22:00-6:00)

Oferujemy

  • wynagrodzenie – 26-32 zł/h brutto (stawka zależy od umiejętności i doświadczenia)
  • premię za wydajność
  • możliwość pracy w nadgodzinach dla chętnych + soboty
  • darmowy obiad
  • profesjonalne wdrożenie i pełne wsparcie
  • możliwość rozwoju
  • możliwość zakwaterowania
  • firma zapewnia odzież roboczą