Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Będzin
    (42-500)

Praca na stanowisku Magazynier - Będzin

Będzin

, Eurokadra S.A.
49 dni do końca

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Magazynier - Będzin
Będzin

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – lidera w branży logistycznej szukamy osób na stanowisko: praca na magazynie Będzin. Pracownik zatrudniony na stanowisku magazynier powinien cechować się punktualnością i sumiennością. Ważne, by był komunikatywny, nie bał się pracy z ludźmi. Jeśli jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy zmianowej – zgłoś się do NAS!

Wymagania

  • rzetelność w podchodzeniu do wykonywanych obowiązków
  • efektywność i wydajność w działaniu
  • odpowiedzialność
  • gotowość do pracy zmianowej (praca na 2 zmiany)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie od 3250 zł netto – 4000 zł netto w zależności od wydajności
  • Profesjonalne wdrożenie i pełne wsparcie
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość zakwaterowania