Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Magazynier - Gdańsk Kokoszki

Gdańsk

, Eurokadra S.A.
165 dni do końca

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Magazynier - Gdańsk Kokoszki
Gdańsk

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, lidera poszukujemy osób na stanowisko magazynier Gdańsk Kokoszki. Praca polegać będzie na rozładunku i załadunku aut, rozwożeniu towaru po powierzchni magazynu i lokowaniu go na regałach, kompletacji towaru z użyciem mobilnych urządzeń,  zabezpieczeniu towaru do transportu (foliowaniu, bindowaniu).

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca na 2 zmiany 6.00-14.00 i 14:00-22.00- od poniedziałku do piątku)

Oferujemy

  • stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • terminowe wynagrodzenie (od 27,50 zł brutto za godzinę)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji