Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Góra Kalwaria
    (05-530)

Praca na stanowisku Główny Księgowy

Góra Kalwaria

, Human Pro Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Human Pro Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego, wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3502. Human Pro działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu i doradztwa dla firm.

Główny Księgowy

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości firmy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ustawy o rachunkowości;
  • terminowe prowadzenie ewidencji księgowych;
  • odpowiedzialność za zgodny z wymogami prawa stan dokumentacji księgowej i podatkowej;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów;
  • współpraca z organami podatkowymi (ZUS, US) oraz instytucjami finansowymi, kontrolnymi i statystycznymi;
  • dbałość o utrzymanie, przechowywanie oraz archiwizację dokumentacji księgowej;
  • bieżąca współpraca z działem kadr i płac i innymi działami Firmy

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze księgowości w firmie usługowej lub produkcyjnej;
  • wiedza z zakresu prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości;
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • bardzo dobra znajomość MS Excel; oraz dowolnego systemu finansowo-ksiegowego
  • zaangażowanie i systematyczność;
  • wysoka kultura osobista;

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • niezbędne narzędzia pracy;