Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy – branża budowlana

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Doradca Techniczno-Handlowy – branża budowlana
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klientafirmy oferującej kompleksowe rozwiązania dla budownictwa i przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Katowic, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Mailowa i telefoniczna obsługa zapytań ofertowych,
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Negocjowanie warunków kontraktów,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • Sporadyczne odbywanie spotkań u klientów,
  • Praca w systemie ERP.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy z klientem w handlu
  • Znajomości rysunku technicznego,
  • Dobrej organizacji czasu pracy,
  • Utrzymywania długofalowych relacji z klientem,
  • Systematyczności w działaniu,
  • Praktyki w prowadzeniu negocjacji oraz swobody w nawiązywaniu relacji biznesowych,
  • Gotowości do wyjazdów służbowych,
  • Czynnego prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie handlowego w branży budowlanej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Udział w zróżnicowanych projektach dla wielu branż,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Płacę zasadniczą plus premię za wyniki,
  • Przejrzysty system motywacyjny,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Niezbędne narzędzia pracy plus dostęp do samochodu służbowego,
  • Wewnętrzne szkolenia,
  • Komfortowe biuro z prywatnym parkingiem, halą produkcyjną, magazynem i laboratorium badawczo-rozwojowym,
  • Wsparcie pozostałych działów organizacji,
  • Pozytywną atmosferę współpracy.