Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Koszalin
    (75-001)

Praca na stanowisku Magazynier - Koszalin

Koszalin

, Eurokadra S.A.
165 dni do końca

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Magazynier - Koszalin
Koszalin

Opis stanowiska

  • Kompletowanie zamówień sklepowych
  • Poruszanie się po magazynie wózkiem widłowym, nie wymagamy UDT

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B. (lub kurs na wózki jezdniowe)
  • rzetelność
  • efektywność i wydajność w działaniu, zorientowane na wynik
  • odpowiedzialność
  • gotowość do pracy fizycznej w systemie dwuzmianowym (wliczającym w to niedziele i święta)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie funkcjonującej od 28 lat na polskim rynku
  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki i premie (od 4000-9000 netto) w zależności od wydajności
  • Darmowe posiłki w trakcie pracy
  • Profesjonalne wdrożenie i pełne wsparcie
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość zakwaterowania
  • Umowę zlecenie