Branża

  • Marketing / Public Relations

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Krzyki)
    (53-128)

Praca na stanowisku Manager Operacyjny

Wrocław (Wrocław-Krzyki)

, 4 Brands Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Agencja 4 Brands to zespół wykształconych kierunkowo ludzi z doświadczeniem i silnie rozwiniętym zmysłem innowacyjności, pozwalającym na realizację nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych projektów. Nasz zespół łączy wspólna pasja projektowania, tworzenia wzbogacona dużą dozą artyzmu. Zajmujemy się budowaniem unikalnej świadomości marki, co pozwala firmom odróżnić się od konkurencji i zdobyć zaufanie Klientów. Branding, rebranding, kreacja marek, projektowanie linii produktów – wszystkie nasze działania cechuje przemyślana koncepcja zgodna ze strategią Klienta, co owocuje skutecznym zwiększeniem sprzedaży i wzrostem prestiżu danej marki.

Manager Operacyjny

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie realizowała bieżące zadania operacyjne, związane z funkcjonowaniem biura Firmy.

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem projektowym

  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów jakościowych oraz finansowych

  • Zapewnienie wysokiego poziomu realizacji projektu

  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami

  • Tworzenie raportów, analiz oraz zestawień

  • dbalosc o dobro firmy wynikajace z przebigu procesow

Wymagania

Wymagamy ogólnych umiejętności zarządczych, związanych z bieżącym nadzorem nad zespołem, w sczególności:

  • wiedza z zakresu planowania, organizacji pracy, zarządzania zespołem

  • wiedza z zakresu strategii, procesu, narzędzi i metod zarządzania projektami;

  • umiejętność zarządzania zespołem pracowniczym;

  • bardzo dobra komunikacja pisemna i ustna;

  • umiejętność samodzielnego działania, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu;

  • mile widziana znajomość języków obcych;

  • samodzielana motywacja do osiagania wyznaczonych celow;
  • Oczekujemy wykształcenia min. średniego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów.

  • Dynamiczne oraz samodzielne stanowisko pracy.

  • Wielokulturowe środowisko pracy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia

  • umowę o prace plus premie uznaniowe.