Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Audytor Energetyczny

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Audytor Energetyczny
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającego się lidera w zakresie doradztwa energetycznego i gazowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: praca zdalna / w terenie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowywanie różnego rodzaju opinii, audytów, ekspertyz i opracowań dotyczących efektywności energetycznej,
  • Udział w wizjach lokalnych na obiektach Klienta oraz wykonanie niezbędnych pomiarów,
  • Pozyskiwanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia audytu, w tym dokumentacji technicznej,
  • Bieżące doradztwo w zakresie planowania przedsięwzięć i modernizacji w celu poprawy efektywności energetycznej (wykonywanie oględzin instalacji, urządzeń i budynków), w tym określenie możliwych do uzyskania oszczędności energii po ich wdrożeniu,
  • Przygotowanie opinii i wniosków końcowych, zgodnie z obowiązującym prawem oraz wymogami formalnymi.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego, kierunki: energetyka, mechanika i/lub ochrona środowiska, bądź pokrewne,
  • Doskonałej znajomości tematyki efektywności energetycznej (szczególnie prawa i norm technicznych etc.),
  • Doświadczenia w wykonywaniu audytów energetycznych przedsiębiorstw oraz audytów efektywności (białe certyfikaty),
  • Umiejętności obsługi i budowania relacji z Klientami,
  • Znajomości podstawowych przyrządów telemetrycznych i sprzętu pomiarowego (m.in. kamery termowizyjnej i luksomierza),
  • Znajomości technicznych instalacji przemysłowych tj.: ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, oświetlenia, układów chłodniczych itp.,
  • Uprawnień SEP w zakresie energii elektrycznej, urządzeń cieplnych lub instalacji gazowych – warunek niezbędny,
  • Znajomość obsługi OZC Audytor, Arcadia Thermo itp. bądź pokrewne,
  • Samodzielności i umiejętności planowania codziennych zadań, otwartości do pracy w terenie i wyjazdów służbowych,
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office, prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnią tradycją,
  • Umowę o pracę lub B2B – w zależności od preferencji,
  • Możliwość pracy zdalnej bądź hybrydowej – w zależności od preferencji i miejsca zamieszkania,
  • Wsparcie zespołów i szkolenie na start,
  • Pracę i możliwość rozwoju w zespole ekspertów,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy (do rozważenia),
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z miesięczną premią wynikową