Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Pszczyna
    (43-200)

Praca na stanowisku Koordynator ds. Chłodnictwa

Pszczyna

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Koordynator ds. Chłodnictwa
Pszczyna

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy dostarczającej nowoczesne rozwiązania w zakresieurządzeń chłodniczych, wentylacji, pomp ciepła i klimatyzacji:

Miejsce pracy: Pszczyna, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Nadzorowanie działu chłodnictwa,
  • Koordynację codziennych operacji związanych z instalacjami chłodniczymi,
  • Dobieranie instalacji chłodniczych do potrzeb klienta,
  • Pozyskiwanie klientów,
  • Odpowiadanie na zapytania klientów,
  • Skuteczną i profesjonalną windykację zaległych płatności,
  • Zapewnienie zgodności z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i ochrony środowiska,
  • Współpracę z działem serwisu w celu rozwiązywania problemów związanych z chłodzeniem,
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną i raportowanie dotyczące działalności chłodniczej.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego – kierunkowego (Chłodnictwo i Klimatyzacja lub Wentylacja Ogólna, Pożarowa i Klimatyzacja),
  • Minimum 5 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobrej znajomości technicznej i technologicznej instalacji chłodniczych,
  • Znajomości automatyki chłodniczej,
  • Umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywności i umiejętności zarządzania zespołem,
  • Dyspozycyjności,
  • Gotowości do wykonywania obowiązków na wysokościach,
  • Prawa jazdy Kat. B,
  • Znajomości technologicznej instalacji freonowych, CO2 i wody lodowej.

Mile widziane:

  • Znajomość technologiczna instalacji amoniakalnych,
  • Znajomość i praca w środowisku AUTOCAD,
  • Umiejętność korzystania z programów doborowych producentów,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego ( w stopniu podstawowym technicznym).

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dofinansowanie do dalszego rozwoju,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami.