Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Schijndel
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Produkcja lamp Schijndel

Schijndel

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Produkcja lamp Schijndel
Schijndel

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje pracowników produkcji.

Miejsce pracy Schijndel

Opis stanowiska:
- krojenie, mycie owoców / warzyw,
- kontrola jakości produktów,
- obsługa maszyn,
- etykietowanie.

Wymagania

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- doświadczenie w pracy na stanowiskach technicznych,
- mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy

- praca w systemie jednozmianowym od 7:30 do 16:30,
- stawka brutto: €12.23,
- holenderska umowa,
- zakwaterowanie,
- transport,
- ubezpieczenie,
- wynagrodzenie tygodniowe.