Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Świebodzin
    (33-114)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik magazynu CEVA z odzieżą znanych marek

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Pracownik magazynu CEVA z odzieżą znanych marek
Świebodzin

Opis stanowiska

Lokalizacja: Świebodzin

Zarabiaj super kasę u globalnego dostawcy usług z zakresu logistyki. CEVA dostarcza swoje rozwiązania dla różnych branż, a magazyn w Świebodzinie zajmuje się przede wszystkim obsługą zwrotów internetowych ze sklepu Zalando. Zgłoś się i pracuj wśród modnej odzieży od zaraz!

Jako pracownik magazynu będziesz pakować i sortować odzież, korzystać ze skanera oraz wprowadzać dane o zwrotach do systemu. Pracujesz z lekkim asortymentem, więc nie musisz martwić się o dźwiganie ogromnych kartonów.

Wymagania

WYMAGANIA

·        Umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym

·        Chęć zatrudnienia na dłuższy okres

·        Zdolności manualne

·        Umiejętność pracy  w zespole

Oferujemy

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

·        Stawka 23,50 zł brutto/h

·        Premie frekwencyjne, premia ilościowa

·        Pracę w systemie dwuzmianowym: 6.00 – 14.00, 14.00 – 22.00 (pn-pt)

·        Zatrudnienie na umowie zlecenie

·        Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

·        Cotygodniowe zaliczki

·        Bezpłatne Wi-Fi

·        Helpdesk 09:00-17:00

OBOWIĄZKI

·        Proste prace ręczne związane z pakowaniem odzieży

·        Kompletacja zamówień według określonej specyfikacji

·        Kontrola jakościowa i ilościowa produktów

·        Inne czynności zlecone związane z zajmowanym stanowiskiem