Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Kierowca CE (k/m) w Niemczech - codziennie w domu, 3/1 - Niemcy

Cała Polska

, Concept Plus

Kierowca CE (k/m) w Niemczech - codziennie w domu, 3/1 - Niemcy
Cała Polska

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta - dużej hurtowni napojów - pracowników na stanowisko:

Kierowca CE (k/m) w Niemczech - codziennie w domu, 3/1

Miejsce pracy: Lingen i okolice

Zakres obowiązków:

● Transport napojów bezpośrednio od producentów do miejsca przeznaczenia
● Załadunek i rozładunek nie należą do obowiązków kierowcy
● Stałe trasy dzienne i nocne - transport lokalny

Wymagania

● Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95
● Doświadczenie w obsłudze 40-tonowych ciągników siodłowych
● Aktualne badania kierowców
● Zdolności adaptacyjne
● Gotowość do pracy zmianowej
● Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

● Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2750 euro brutto/miesiąc
● Dodatkowe benefity - dodatek urlopowy, premia świąteczna, dodatki nocne i za nadgodziny oraz dodatek na tworzenie kapitału w ramach umowy oszczędnościowo-budowlanej
● Elastyczny model czasu pracy - 3 tygodnie pracy / 1 tydzień wolnego
● Nowoczesna, dobrze wyposażona flota pojazdów (w tym Scania) z klimatyzacją, komputerem pokładowym i innymi dodatkami
● Zniżki pracownicze na produkty wielu współpracujących firm
● Stałe trasy dzienne i nocne w promieniu 100 kilometrów
● 5 dniowy tydzień pracy
● 29 dni urlopu
● Wysokiej jakości, nowoczesna odzież robocza + bezpłatna usługa prania
● Możliwość leasingu roweru elektrycznego
● Zorganizowane komfortowe zakwaterowanie