Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Serwisant Instalacji Klimatyzacji i Wentylacji

Warszawa

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Serwisant Instalacji Klimatyzacji i Wentylacji
Warszawa

Opis stanowiska

SMART-HR – jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja wdziałaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta– dynamicznie rozwijającej się firmy działającej na rynku klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację zleconych na terenie północnej i wschodniej części Polski prac montażowych systemów klimatyzacji i wentylacji na obiektach wielkopowierzchniowych,
  • Konserwację systemów klimatyzacji i wentylacji,
  • Usuwanie bieżących usterek.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w obszarze montażu i serwisu instalacji klimatyzacji i wentylacji,
  • Znajomości urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych,
  • Wykształcenia średniego (technicznego),
  • Gotowości do pracy w delegacjach,
  • Umiejętności pracy zespołowej,
  • Odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy,
  • Posiadania kwalifikacji SEP do 1kV,
  • Posiadania uprawnień gazowych typu F,
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasy pracy,
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie karty sportowej „Open”.