Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa (Targówek)
    (03-371)

Praca na stanowisku Pracownik Administracyjno-Biurowy

Warszawa (Targówek)

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Opis stanowiska

SMART-HR – Jesteśmy firmą doradztwa personalnego,realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta– dynamicznie rozwijającej się firmy działającej na rynku klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Targówek), woj. mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz rozliczanie i rejestrowanie czasu pracy pracowników mobilnych,
  • Rozliczanie delegacji służbowych oraz rozliczanie zaliczek pracowniczych,
  • Nadzór nad flotą samochodową firmy (ubezpieczenia, przeglądy, badania, naprawy),
  • Zaopatrzenie biura w materiały biurowe i higieniczne,
  • Zamawianie odzieży roboczej,
  • Wsparcie pracowników w organizacji podróży służbowych,
  • Realizację zadań administracyjnych związanych z eksploatacją budynku oraz innych zadań związanych z bieżącą działalnością biura.

Wymagania

  • Znajomości podstawowych zagadnień w zakresie kadrowym,
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, wielozadaniowości oraz umiejętności ustalania priorytetów,
  • Komunikatywności, otwartości i zaangażowania,
  • Postawy proaktywnej oraz chęci do dalszego rozwoju zawodowego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii uznaniowej,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym po okresie próbnym,
  • Benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie karty sportowej).