Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Berlin
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Ustawiacz maszyn produkcja leków Berlin

Ustawiacz maszyn produkcja leków Berlin
Berlin

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn i urządzeń (w pełni zautomatyzowanych maszyn pakujących i produkcyjnych w procesie wytwarzania/przetwarzania opakowań z tworzywa sztucznego)
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych (produkcja/przetwarzanie tabletek powlekanych i kapsułek)
  • Uzupełnianie materiału w maszynach (folie, worki z tworzywa sztucznego lub innymi odpowiednimi półproduktami)
  • Konfiguracja maszyn po przeszkoleniu
  • Przestrzeganie wytycznych GMP (najwyższa jakość i standardy w przemyśle produkcji leków)
  • Dokumentowanie procesów produkcyjnych
  • Utrzymywanie w czystości maszyn i ich konserwacja
  • Regularne raportowanie do kierowników zmiany na temat procesu produkcyjnego
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe i doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w przemyśle spożywczym, chemicznym lub farmaceutycznym
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego, która będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy, własny samochód mile widziane, aczkolwiek niekonieczne
  • Precyzja, dokładność, sumienność
  • Gotowość do pracy w warunkach sterylnych

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
  • Długoterminowe zatrudnienie w firmie farmaceutycznej o zasięgu światowym z oddziałami w Niemczech, Japonii, Kanadzie będącej jednym z wiodących producentów produktów biotechnologicznych i środków ochrony zdrowia
  • 3 zmianowy system pracy z dodatkami za pracę na nocna zmianę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2700 Euro netto/etat 168 h/mc. plus dodatki
  • Komfortowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę – pokoje 1 osobowe z Wi-fi
  • Brak konta czasu pracy – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio z miesięczną pensją
  • Dodatki za pracę na nocną zmianę i za pracę w soboty
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Wsparcie w trakcie zatrudnienia ze strony naszej agencji
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec w trakcie zatrudnienia (biuro naszego partnera znajduje się w Berlinie)
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy
  • Nieodpłatne przygotowanie profilu zawodowego