Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Programista Frontend / JavaScript

Gdańsk

, PGS Software

Programista Frontend / JavaScript
Gdańsk

Opis stanowiska

Praca z nami - czyli co oferujemy:

Udział w ciekawych projektach dla międzynarodowych klientów
Pracę w nowocześnie zarządzanym zespole w oparciu o metodykę SCRUM
Aktywne wykorzystywania znajomości angielskiego w kontaktach z klientami z całego świata
Stosowanie nowoczesnych rozwiązań, między innymi: HTML5, CSS3, SPA, RWD,
Frontend Driven Development, Code Review, CI przy tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych
Korzystanie z systemów kontroli wersji SVN i GIT

Wymagania

Czego my oczekujemy od Ciebie:

Minimum 2 lat doświadczenia w tworzeniu frontendowych rozwiązań webowych
Bardzo dobrej znajomości technologii JavaScript
Znajomości jednego z frameworków JS: AngularJS, Backbone, Ember, Knockout
Doświadczenia w korzystaniu z HTML5, CSS3, AJAX, jQuery
Znajomości architektury aplikacji webowych
Dobrej znajomość języka angielskiego
Mile widziana znajomość: Grunt, Gulp, LESS/SASS, Jasmine, Karma, Protractor, Bootstrap, Foundation

Oferujemy

A także:

Bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, kursy języków obcych
Niekorporacyjna atmosfera i elastyczne godziny pracy
Spontanicznie organizowane zajęcia integracyjne – chodzimy na gokarty, rower, kajaki, imprezy
Aktywne wykorzystanie języka angielskiego w kontaktach z klientami
Stabilne warunki zatrudnienia
i ... NORMALNY SZEF :)