Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Pracownik linii produkcji

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Pracownik linii produkcji
Szczecin

Opis stanowiska

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta w Szczecinie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska pracy:

·        Produkcja szyb zespolonych

·        Przewóz elementów szklanych ich sortowanie oraz przenoszenie

·        Obsługa urządzenia myjącego elementy szklane - nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu mycia szkła płaskiego

Wymagania

 ·        Dobra kondycja fizyczna – zdolność do prac fizycznych

  • ·        Otwartość na pracę zmianową (3 zmiany)

Oferujemy

·        Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę tymczasową

·        Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta po okresie próbnym

·        23,50 brutto /h + dodatki za frekwencję i produktywność

·        Multisport oraz Medicover

·        Premia roczna na koniec roku

·        Zakładowy Fundusz Socjalny

·        Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku gwarantującą stabilność zatrudnienia