Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Puurs
    (Belgia)

Praca na stanowisku Produkcja okien bez znajomości języka Puurs

Puurs

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Produkcja okien bez znajomości języka Puurs
Puurs

Opis stanowiska

  •      proste prace montażowe,
  •      obsługa narzędzi,
  •      kontrola jakości produktów.

Wymagania

  •          zakwaterowanie w okolicy Puurs i transport we własnym zakresie,
  •          doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku milewidziane.

Oferujemy

  •          atrakcyjne wynagrodzenie,
  •          bony 8 euro dziennie,
  •          belgijska umowa,
  •          praca na jedną zmianę.