Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Serwisant Mobilny

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Serwisant Mobilny
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR – jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta– międzynarodowej firmy działającej na rynku klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: woj. śląskie, woj. świętokrzyskie, woj. dolnośląskie, woj. opolskie, woj. małopolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i utrzymania urządzeń HVAC,
  • Samodzielna identyfikacja i usuwanie usterek oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań technicznych,
  • Dokumentowanie przeprowadzonych prac serwisowych w programie SAP
    i Service Kit,
  • Dbanie o zachowanie najwyższych standardów etyki zawodowej i jakości usług,
  • Aktywna współpraca z zespołem technicznym oraz pozostałymi osobami
    w organizacji,
  • Monitorowanie prac podczas montażu i nadzorowanie działań firm instalacyjnych,
  • Świadczenie wsparcia klientom poprzez obsługę infolinii serwisowej,
  • Tworzenie długofalowych i pozytywnych relacji z klientami oraz dbanie o ich satysfakcję.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów, testowania, konserwacji i serwisu urządzeń HVAC,
  • Gotowości do elastycznego podejścia do obowiązków oraz umiejętności efektywnej pracy w zespole,
  • Posiadania prawa jazdy Kat B. oraz gotowości do częstych podróży służbowych.

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do nauki języków,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Możliwość uzyskania niezbędnych uprawnień,
  • Spotkania integracyjne,
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym laptop i telefon komórkowy,
  • Samochód służbowy z możliwością użytkowania do celów prywatnych,
  • Pracę w stabilnej, prestiżowej firmie o zasięgu międzynarodowym.